Lamamistoolid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
EVELEKT​
148€
EVELEKT​
149€
EVELEKT​
349€
EVELEKT​
44€
EVELEKT​
107€
EVELEKT​
alates 69€
EVELEKT​
alates 179€
EVELEKT​
alates 179€
EVELEKT​
alates 129€
EVELEKT​
89€
EVELEKT​
359€
EVELEKT​
alates 72€
EVELEKT​
49€
EVELEKT​
228€
EVELEKT​
63€

Lamamistoolid


Lamamistoolid – on modifitseeritud tugitool, millel on mugav lamada või poollamades istuda. Tavaliselt paiknevad lamamistoolid aias, terrassil või basseini ääres. Lamamistoole kasutatakse mitte ainult kodus, vaid sageli näeb neid ka hotellides ja puhkekeskustes ja samuti avalike basseinide ääres.

Lamamistoolid on mugav leiutis, mida saab kasutada ka päevitamiseks. Mõned lamamistoolid on kaetud spetsiaalsete patjadega, sageli on need puidust ja mõningaid lamamistoole saab lihtsalt rätikuga katta.

Lamamistool on mõeldud vaid üheks - puhkuseks ja naudinguks värske õhu käes. Te võite nii päevitada kui ka päikesevarju vilus puhata pärast pikka suplust meres, ookeanis või basseinis. Paljudel lamamistoolidel on võimalik seljatuge tõsta ja seda reguleerida nii, et teil on võimalik pikali heita ning tõsta tuge nii, et oleks mugavam raamatut lugeda.

Kasutage mugavat E-mööbel24.ee kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Et saada rohkem info pakkumiste kohta helistage meie spetsialistedele, kasutage online kiirchati või kirjutage e-postile.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться