Komplektid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
EVELEKT​
423€
EVELEKT​
539€
EVELEKT​
349€
EVELEKT​
979€
EVELEKT​
809€
EVELEKT​
629€
EVELEKT​
678€
EVELEKT​
1690€
EVELEKT​
629€
EVELEKT​
719€
EVELEKT​
1069€
EVELEKT​
718€
EVELEKT​
1168€
EVELEKT​
801€

Suvemööbli komplektid


Suvemööbli komplekti kuuluvad: aialaud, aiatoolid (neli, kuus või enam), tugitoolid ja diivanid, lamamistoolid päikese- või vihmavarjuga, kõrged aialauad ja toolid nende kõrvale.

Aiamööblikomplekt on valmislahendus eramaja aeda või suvilasse. Tavaliselt, kasutatakse aiamööblit suvisel perioodil, kuid kui ilm lubab, siis ka sügisel ja talvel. Mõned tüübid aiamööblit sobivad kasutamiseks ka suure korteri talveaeda, korteri või maja rõdule ja isegi terassile.

Aiamööblikomplekt tavaliselt maksab odavam kui osta mööbliesemed eraldi. Aiamööbel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nii et teie ja teie külalised saavad ilu ja mugavuse nautida aastaid. Aiamööbli komplektide värvivalik on üsna suur ning sageli mööbel kasutakse koos istmete ja seljatoe padjatega. Mugav on osta suur aiakasti padjate hoidmiseks.

Kasutage mugavat E-mööbel24.ee kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Et saada rohkem info aiamööbli komplektide kohta, helistage meie spetsialistedele, kasutage online kiirchati või kirjutage e-postile.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться