Batuudid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
EVELEKT​
18€
EVELEKT​
17€
EVELEKT​
143€
EVELEKT​
179€
EVELEKT​
206€
EVELEKT​
237€
EVELEKT​
36€
EVELEKT​
45€
EVELEKT​
41€

Batuudid


Batuudid – turvalised seadmed hüppamiseks õues ja siseruumides. Batuudil on tugevast metallist valmistatud raam, millele on pingutatud jäik võrk. Enamusel kaasaaegsetel batuutidest on spetsiaalne turvavõrk, selleks, et hüppav inimene ei kukuks üle batuudi ääre.

Batuute ostetakse sageli aeda, lastele ja samuti ka täiskasvanutele. Suvel paigaldatakse batuutid parkidesse, selleks, et restoranide, kohvikute ja poodide kliente lõbustada, et vanematel oleks võimalus oma lapsed sinna jätta.

Batuudid on tänapäeva üks kõige lihtsamaid ja populaarsemaid meelelahutusi.

Batuut (pr.keelest batoude, it. keelest battuta -"löök") - lumelaudurid kasutavad neid akrobaadielementide viimistlemiseks ja samuti kasutavaid neid ka tsirkuseartistid, võimlejad, mäesuusatajad. Huvitav on see, et batuuti kasutatakse ka kosmonautide ettevalmistamiseks enne kosmosesse saatmist. Batuutide kultuur ise aga tekkis eskimodel, nemad kasutasid selleks merihobude nahkasid. Tänapäeval on batuuti lihtne soetada ja tuua endale koju, et rõõmustada lapsi ja sugulasi.

Kasutage mugavat E-mööbel24.ee kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Et saada rohkem info pakkumiste kohta helistage meie spetsialistedele, kasutage online kiirchati või kirjutage e-postile.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться