Aiatoolid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
EVELEKT​
118€
EVELEKT​
179€
EVELEKT​
77€
EVELEKT​
116€
EVELEKT​
349€
EVELEKT​
alates 219€
EVELEKT​
alates 53€
EVELEKT​
alates 4€
EVELEKT​
alates 6€
EVELEKT​
79€
EVELEKT​
104€
EVELEKT​
179€
EVELEKT​
179€
EVELEKT​
89€

Aiatoolid


Aiatoolid nagu ka aialauad, kuuluvad aiamööbli komplektide hulka. E-mööbel24.ee kodulehel leiate suure valiku tugitoole, mis on valmistatud erinevatest materjalidest: plastik, puit, metall, erinevates värvides ja variatsioonides.

Aiatugitoolid ja aiatoolid võivad olla kõrge seljatoega, lühikese ja keskmise seljatoega, käetugedega ja ilma. Hea kvaliteediga toolid, ei ole mitte ainult teie aia kaunistamiseks, aga tagavad ka hea rühi, õige seedimise, mugava ajaviite.

Tugitoolid ei mõju mitte ainult hubaselt, vaid nendel saab istuda aias sõprade, perega, ilusa suve lõunalaua taga, mis on kaetud suurepäraste roogadega. Tugitoolid aitavad samuti teie lastel saada osa toidukultuurist, õppida käituda laua taga, tunnetada lõunasöögi tähtsust, mis toimub nendel haruldastel hetkedel kui terve pere on koos ühe laua taga.

Kasutage mugavat E-mööbel24.ee kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Et saada rohkem info pakkumiste kohta helistage meie spetsialistedele, kasutage online kiirchati või kirjutage e-postile.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться