Aiatarvikud

  Filtrid
Hind:
Tootja:
EVELEKT​
314€
EVELEKT​
125€
EVELEKT​
149€
EVELEKT​
138€
EVELEKT​
318€
EVELEKT​
239€
EVELEKT​
139€
EVELEKT​
22€
EVELEKT​
218€
EVELEKT​
89€
EVELEKT​
alates 242€
EVELEKT​
alates 72€
EVELEKT​
alates 72€
EVELEKT​
35€

AiatarvikudAiatarvikud on väga vajalikud eramajas või suvilas.

Kõige sagedamini kasutatakse aiatarvikuid suvel, kevade lõpus ja sügise alguses. Aiatarvikuid on vaja nii igapäevaselt kui ka pühade ajal. Näiteks, päikesevarjud - halva ilma puhul võib need kokku panna ja ära panna, palava ja päikesepaistelise ilma puhul võib neid aeda paigaldada. Sama ka basseini puhul. Kui kogunete sõpradega lõkke äärde, ärge unustage spetsiaalset alust, siis te ei pea lõkke pärast muretsema, lihtsalt asetage puud alusele ja nautige õhtut.

Kasutage mugavat E-mööbel24.ee kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Et saada rohkem info pakkumiste kohta helistage meie spetsialistedele, kasutage online kiirchati või kirjutage e-postile.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться