Aiakiiged

  Filtrid
Hind:
Tootja:
EVELEKT​
alates 219€
EVELEKT​
alates 179€
EVELEKT​
349€
EVELEKT​
288€
EVELEKT​
239€
EVELEKT​
alates 389€
EVELEKT​
198€
EVELEKT​
alates 27€
EVELEKT​
alates 36€
EVELEKT​
18€
EVELEKT​
208€
EVELEKT​
30€
EVELEKT​
12€
EVELEKT​
15€

Aiakiiged


Aiakiiged ja võrkkiiged - seaded, mida kasutatakse suvel aias puhkamiseks. Aiakiiged koosnevad enamasti metallist või puidust raamist, istmetest ja patjadest. Mõnikord on aiakiikedel lisaks olemas ka sääsevõrk. Tavaliselt, on aiakiiged mõeldud kahele või kolmele inimesele, on kas ühevärvilised või mustrilised. Aiakiiged kuuluvad aiamööblialla ning on suurepäraseks täienduseks eramaja või suvila aiamööblile.

Võrkkiiged - erinevalt aiakiigest, ei ole sellel raami, erandiks on mõningad disainvariandid. Klassikalisi võrkkiikesid saab kinnitada kahe puu vahele ja nad koosnevad nööridest võrgust ja istmest kangast. Üksikul võrkkiigel võib olla oma vari ja sellisel juhul ei tasu halba ilma karta. Lõunariikides inimesed tihti peale ka ööbivad võrkkiiges.

Kasutage mugavat E-mööbel24.ee kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Et saada rohkem info pakkumiste kohta helistage meie spetsialistedele, kasutage online kiirchati või kirjutage e-postile.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться