Filtrid
Hind:
Tootja:
EVELEKT​
423€
EVELEKT​
539€
EVELEKT​
349€
EVELEKT​
979€
EVELEKT​
148€
EVELEKT​
809€
EVELEKT​
149€
EVELEKT​
629€
EVELEKT​
118€
EVELEKT​
678€
EVELEKT​
314€
EVELEKT​
125€
EVELEKT​
1690€
EVELEKT​
149€

Suvemööbel


Suvemööbel, või aiamööbel, mida veel nimetatakse ka mööbliks aeda, kõik see tähendab seda, et selline, mööbel võib seista õues. Suvemööbel peab olema kvaliteetne, sest tihtipeale, pärast grilli või lõkke juures istumist, unustame me selle lageda taeva all. Ja öösel sajab. Ja nii võib juhtuda korduvalt ühe hooaja jooksul. Aiamööbel ei tohiks meile igal suvel pettumust valmistada. Me valime seda hoolikalt, planeerime enda puhkust suvilas või maakodus ette ja siis on tähtis, et te ei avasta kogemata, et aiamööbel on rikutud või kaetud roostega ning katki.

Suvemööbel E-mööbel24.ee-lt on väga kvaliteetne ja hea hinnaga. Alumiiniumkarkass peab vastu mitu hooaega järjest, isegi kui te unustate mööbli korduvalt õue.

Suvemööbel või aiamööbel teie kodu sisustamiseks


Suvemööbel, mis on esitatud meie poodides, on varikatused, lamamistoolid, pingid, õuediivanid, tugitoolid, lauad и aiakiiged. Lisaks selleks on aiaaksessuaarid, nagu lillealused, batuudid, basseinid.
Kohaletoimetamine aia- ning suvemööblit on võimalik üle Eesti, Euroopa ja Venemaa.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться