Söögituba DELUXE

Bog Fran
ID: 5574

alates 168€

•  Ettemaks: 30%   •  50.40€
•  text_leasing_no 14.00€

Söögituba DELUXE osta

Söögituba DELUXE ühendab endas tänapäeva efektiivsus, hind ja kvaliteet. Söögituba DELUXE on disainitud ja valmistatud BogFran vabrikus, mis on üks suurim mööblivabrik Euroopas. Vabriku insenerid ja disainerid loovad mööbli kollektsioone esteetilise välimusega ning mõistliku hinnaga. Söögitoa mööbel DELUXE sobib nii suurte ruumide jaoks kui ka väiksematele. Söögituba DELUXE - kergesti osta e-poest ning vajadusel saate tasuda kauba eest osadena, kasutades Liisi järelmaksu. Rohkem infot järelmaksu vormistamise ja soodustuste kohta saate teada allpool nimetatud telefoni teel või kirjutage meile e-mailile.

Söögituba DELUXE kirjeldus


Tootja: BOG FRAN vabrik

Materjal: mööbliplaat/kõrgläige MDF

Värvus: siberi lehis/tamm

LED valgustus


Söögituba DELUXE kohaletoimetamine

E-mööbel24.ee toodete tarnimine osutatakse vastavalt eelnevale kokkuleppele kliendiga. Rohkem infot saate teada allpool nimetatud telefoni teel või kirjutage meile e-mailile, kasutades vormi meie kodulehel. Tarnime söögitoamööbli DELUXE üle Eesti, Euroopa sh Venemaa. Leiate rohkem infot meie poolt pakutavatest transpordi teenustest siit.


Soovime teile meeldivaid oste!

Kokkusobivad tooted

Sarnased tooted

seen_cheaper_txt0

seen_cheaper_txt1

Nimi*
Kontakttelefon*
E-post*
Текст*
Sulgeda Отправить

Liisingukalkulaator

Summa, EUR*
Sissemaks %*
Periood, kuud*
Intress %*
Sissemaks, EUR* 0.00 EUR
Osamakse, EUR* 0.00 EUR
Sulgeda
info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться