Söögilauad

  Filtrid
Hind:
Tootja:
alates 376€
SIGNAL​
101€
SIGNAL​
573€
SIGNAL​
174€
SIGNAL​
96€
SIGNAL​
131€
SIGNAL​
411€
alates 184€
SIGNAL​
100€
SIGNAL​
alates 110€
693€
Söögilauad – peamine detail söögitoas ja köögis. Ilma selleta ei valmista maitsvat, meeldejäävat hommiku, lõuna või õhtusööki. Praktiline suur laud - see on koht, kus tihti kohtuvad pereliikmed, sugulased ja sõbrad. Et maitsvalt einestada ja vestelda erinevatel teemadel.

Laud, võib öelda, et kuningas, söökla tiitel. Ja väga tähtis on laua valikus lähtuda ruumi mõõtmetest, kus ta seisma hakkab ja läbi mõelda, millised toolid täiendaks üldpilti. 

Klassikaline söögilaud võib olla - kandiline, ümmargune, ristkülikuline, ovaalne, ühes tükis olev või pikendatav. Söögilaud võib olla ka puidust, metallist, plastikust, klaasist - erinevate pindadega. Puidust söögilauad on tihtipeale nikerdustega, originaal lauaplaadiga. 

Valige söögilauad suurimas mööblipoes E-mööbel24.ee! Kasutage mugavat mööbli kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. 

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться