Lauad - transformerid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
Lauad-transformerid – lauad mida on võimalik lahti tõmmata.Tavapärases olekus on ta väike kohvilaud aga ürituse korraldamiseks on võimalik lauaplaate lahti tõmmata ja mahutada kuni 8 inimest.

Transformer lauda on hea omada väikses korteris, kus elutuba võib olla ka samal ajal magamistuba või kui inimene elab üksi ja nii suurt lauda tal igapäevaseks eluks tarvis pole.

Tänapäeval lastakse neid välja erinevas stiilis ja värvitoonis. Materjalid võivad olla samuti erinevad. Puidust või karastatud klaasist.

Valige lauad-transformerid suurimas mööblipoes E-mööbel24.ee! Kasutage mugavat mööbli kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Küsimuste ja soovide korral võtke ühendust meie konsultantidega kasutades online chati või telefoni teel.
E-mööbel24.ee – parem mööbli valik Eestis! 

Selles kategoorias ei ole hetkel ühtegi toodet.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться