Laua ja toolide komplektid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
SIGNAL​
alates 41€
SIGNAL​
alates 56€
SIGNAL​
alates 72€
EVELEKT​
alates 56€
SIGNAL​
alates 40€
SIGNAL​
alates 66€
SIGNAL​
alates 44€
EVELEKT​
alates 65€
SIGNAL​
alates 67€
SIGNAL​
alates 49€
EVELEKT​
alates 69€
SIGNAL​
alates 47€
EVELEKT​
alates 139€
SIGNAL​
alates 40€
SIGNAL​
alates 60€
Laudade ja toolide komplekt söögitoa jaoks – mugav lahendus, kui teil pole soovi eksperimenteerida disainiga. Te saate valida laua suurust ja disaini - ruudu, ümmargust või ristkülikuliku kujulist ja valida kindla arvu toole.

Valmis komplekte leiate suures koguses E-mööbel24.ee kodulehelt erinevale maitsele ja ruumile. Sageli on ühendatud elutuba и köögiga, aga mitte alati. Ka väikse laua taga peab mugav olema, stiilsed toolid kaunistavad interjööri ja toovad särtsu juurde.

Laudade ja toolide komplektid E-mööbel24.ee-st – parem lahendus teie maja, korteri või suvila sisustamiseks. Kasutage mugavat mööbli kohaletoimetamist kogu Eestis, Euroopas ja Venemaal. Küsimuste mööbli kohta ja soovide korral võtke ühendust meie konsultantidega telefoni teel või kasutades online chati ning külastage meie salongid Tallinnas, Tartus, Pärnus.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться