Kollektsioonid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
Bog Fran​
alates 29€
KLOSE​
alates 187€
KLOSE​
alates 254€
KLOSE​
alates 188€
KLOSE​
alates 213€
KLOSE​
alates 33€
KLOSE​
alates 174€
KLOSE​
alates 928€
Bog Fran​
alates 168€
KLOSE​
alates 58€
KLOSE​
alates 236€
KLOSE​
alates 143€
Bog Fran​
alates 19€
KLOSE​
alates 300€
KLOSE​
alates 172€

Söögitoa kollektsioonid


Söögitoa kollektsioonid sisalduvad endas: söögi- või transformer lauda, valik neljast, kuuest või rohkematest toolidest, komplekt lauast ja toolidest, riiuleid, vitriin- ja puhvetkappe.

Söögitoa kollektsioonid tulevad otse tehasest, sellepärast näevad sellised toad alati täiuslikud välja. Me kõik oleme seisnud silmitsi probleemiga, kui raske on iseseisvalt tegeleda sisekujundusega. Valida kokkusobivat mööblit kõikidesse tubadesse, et tekiks koosseis. Probleemi mõistes hakkasid mööbli tehased valmistama ja pakkuma komplekte. Kui teil pole piisavalt ruumi, võib kollektsioonist midagi välja jätta, aga ka vastupidi, võib alati juurde võtta. Oletame, et toole või vitriinkappe. 

E-mööbel24.ee kauplustes leiate suure valiku söögitoa kollektsioone parima hinnaga Eestis ning saate osta sobiva oma ruumi ja sisekujunduse jaoks. Kasutage mugavat mööbli kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Küsimuste ja soovide korral võtke ühendust meie konsultantidega kasutades online chati või telefoni teel. 

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться