Filtrid
Hind:
Tootja:
Bog Fran​
alates 29€
KLOSE​
alates 187€
KLOSE​
alates 254€
KLOSE​
alates 188€
KLOSE​
alates 213€
KLOSE​
alates 33€
KLOSE​
alates 174€
KLOSE​
alates 928€
Bog Fran​
alates 168€
KLOSE​
alates 58€
KLOSE​
alates 236€
KLOSE​
alates 143€
Bog Fran​
alates 19€
KLOSE​
alates 300€
KLOSE​
alates 172€
Söögituba on tuba, mis on mõeldud mugavaks söömiseks. Tänapäeval, on söögitoad majades tihtipeale ühendatud avatud köögi ja elutoaga. Huvitav on see, et keskajal oli teisiti - söögitoas olid eraldi ruumid eraldi korrusel.
Söögitoas on tavaliselt suur laud, sageli on see ristkülikuline, kuigi ümar ja ovaalne laud ei ole ka haruldane. Toole on söögitoas vähemalt neli, samuti on olemas ka sektsioonid ja vitriinid, seintel on temaatilised maalid.

Söögituba on sama tähtis kui elutuba. Siin nii süüakse kui ka tähistatakse erinavaid perekondlikke sündmusi, mis tähendab seda, et seal kogunevad sugulased ja teile kallid inimesed, vahel toimuvad ka äriläbirääkimised, tutvused ja näiteks vanemate tutvus nende laste väljavalitutega. Samuti tähistatakse söögitoas ka pulmi.

Kahtlemata, on söögitoa tähtsaimaks elemendiks laud. Kõik algab lauast ja selle ümber kõik toimubki. Mõnikord söögituba on kaunistatud käsitsi valmistatud vaipade, seinavaipade, lilledega.
Tänapäeval on moodne panna söögituppa laud-transformerit – selline laud ideaalselt ka elutuppa. Argipäeval te panete selle kokku ja laud ei võta palju ruumi, pidustuste ja vastuvõttude ajal, te saate seda lahti võtta.

Söögitoamööbel


Leiate tõesti suure valiku söögitoamööblit meie e-poest www.e-mööbel24-ee! Kohaletoimetamine toimub üle Eesti, Euroopa sh Venemaa. Küsimuste korral kasutage ka meie on-line chat.
info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться