Nurgadiivanid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
EVELEKT​
1490€
EVELEKT​
1490€
EVELEKT​
990€
EVELEKT​
990€
EVELEKT​
990€
EVELEKT​
990€
EVELEKT​
1190€
EVELEKT​
1190€
EVELEKT​
1190€
EVELEKT​
1190€
ETAP SOFA​
999€
ETAP SOFA​
1528€
ETAP SOFA​
alates 458€

Nurgadiivanid


Nurgadiivanid – nende konstruktsioon oli välja mõeldud just väikestele ruumidele. Nurgadiivan kokkupandud kujul võimaldab mahutada rohkem inimesi ja lahtivõetud kujul on see täisväärtuslik kahekohaline voodi.

Tänapäeval on nurgadiivanite variante väga palju. On olemas standartsed, klassikalised, suurte patjadega ja samuti disainvariandid, mida saab iga istuja jaoks poollamavasse asendisse eraldi lahti võtta.

Suuresti just sellel põhjusel, on nurgadiivaneid hakatud soetama ka suurtesse ruumidesse, eramajadesse ja residentsidesse. See on mugav ja sageli näeb ka efektne välja. Mõnel tootel on ka sisseehitatud telefonilaadimise võimalus ja mõningad spetsiaalsed hi-tec funktsioonid. Kindlasti on olemas ka voodipesu sahtel.

E-mööbel24 mööblisalongides saab nurgadiivanit valida kataloogidest, otsustada mis poole jääb diivani nurk, mis pikkusega nurgadiivanit vaja ja samuti saab valida ka kangast, alates puuvillast, ECO - nahast kuni naturaalse nahani, saab valida nii värvi kui ka mustrit. Kui te vajate nurgadiivanit või muidu mööblit konsulteerige meie spetsialistidega, te saate tulla meie mööblisalongi Tallinnas, Tartus või Pärnus või kasutada online vestlust meie kodulehel.
info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться