Kollektsioonid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
EVELEKT​
alates 89€
EVELEKT​
alates 242€
EVELEKT​
alates 134€
EVELEKT​
alates 422€
EVELEKT​
alates 298€
EVELEKT​
alates 269€
EVELEKT​
alates 269€
EVELEKT​
alates 298€
ETAP SOFA​
alates 185€
ETAP SOFA​
alates 409€
ETAP SOFA​
alates 149€
MEBLAR​
alates 208€
MEBLAR​
alates 208€
MEBLAR​
alates 262€
ETAP SOFA​
alates 479€

Pehme mööbli kollektsioonid


Disainerid loovad pehme mööbli kollektsioone tootja tehases kohapeal. See on väga oluline inimestele, kellele ei meeldi tegeleda disainiga, kes ei tunne, et neil on loomingulist poolt või on lihtsalt liiga hõivatud.
Pehme mööbli kollektsiooni kuuluvad tavaliselt: diivanid, nurgadiivanid, pehmed tugitoolid и tumbad.

E-mööbel24.ee e-poest on esindatud suur valik pehmet mööblit Euroopast ja Ameerikast, nii klassikalises stiilis kui ka modernses. Kas olete mõelnud kodu või kontori sisustuse muutmise peale? Tere tulemast meie juurde! Valmis mööblikomplektid koju ja kabinetti, vastuvõturuumi - meie valikus on mistahes variatsioone. Kui te ei ole interneti kasutaja, siis külastage meie mööblisalonge - Emööbel24.ee konsultandid aitavad teil kataloogide järgi valida välja parima lahenduse.

Stiilne ja elegantne E-mööbel24.ee mööbel sobib suurepäraselt mistahes interjööri, olemas ka suur valik värve ja mööblikatteid. Nahast, ECO-nahast ja ka teistest materjalidest.

Pehme mööbli kollektsioonid on Eestis esindatud laias valikus meie mööblisalongides, mis asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus ja samuti e-poes. Mugav kohaletoimetamine otse koju. Hea teenindus, professionaalsed konsultandid.
info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться