Filtrid
Hind:
Tootja:
LATVIJA​
1999€
BYDGOSKIE Meble​
1288€
ETAP SOFA​
alates 409€
ETAP SOFA​
alates 149€
ETAP SOFA​
1528€
ETAP SOFA​
1038€
ETAP SOFA​
1128€
BYDGOSKIE Meble​
1428€
ETAP SOFA​
668€
ETAP SOFA​
1218€
ETAP SOFA​
888€
ETAP SOFA​
399€
ETAP SOFA​
128€
ETAP SOFA​
339€
ETAP SOFA​
568€

Pehme mööbel Eestis ja mitte ainult

Pehme mööbel see on diivanid, tavalised tugitoolid ja tugitool-voodid, kušettid, diivan-voodid, nurgadiivanid, tumbad. Seda kõike saab osta ühe kaupa, luua enda individuaalse interjööri stiili ja disaini ja samuti saab osta ka mööblikollektsiooni, mis on juba vabriku disainerite poolt üksikasjadeni välja valitud ja läbimõeldud.
Just pehme mööbel loob kodus hubasuse ja mugavuse tunde. Nii tore on tulla koju pärast väsitavat päeva ja istuda mõnuga diivanile või tugitooli! Teie ja teie perekond naudite elutoas koos teed või kohvi, kas pole mitte tore?
Väga tähtis on ka see, et pehme mööbel sobib teie kodu interjööriga kokku. Arvestades seda fakti, püüame pakkuda teile kõige suuremat valikut mööblit Eestis ja samuti te saate ise valida mööblikate materjali. Meie salongides on esindatud pehme mööbel Euroopast ja Ameerikast. Parimad tootjad parimate hindadega ainult teile - E-mööbel24.ee.

Pehme mööbel E-mööbel24.ee poodidest see tähendab itaalia nahk, saksa kvaliteet ja tehnoloogiad, belgia mööbliriied, ameerika mugavus. Parimatest parim mööbel teie jaoks!

Kohaletoimetamine toimub üle Eesti ja kogu maailma, kogus on praktiliselt piiramatu. Meie klientideks on eraisikud ning firmad. Meie mööbli saab tihti leida kasutusel paljudes hotellides, kontorides ning muu avalike ruumides. Pehme mööbel on teie maja või kontori nägu. Kui teie külalistele on mugav, saavad nad kohe aru, kui külalislahke te olete.
info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться