Kollektsioonid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
BRW​
alates 99€
BRW​
alates 78€
BRW​
alates 109€
BRW​
alates 59€
MEBLAR​
alates 49€
KLOSE​
alates 143€
MEBLAR​
alates 36€
Bog Fran​
alates 38€
BRW​
alates 41€
Bog Fran​
alates 29€
Bog Fran​
alates 59€
Status​
alates 47€
Status​
alates 47€
Status​
alates 47€
Magamistoa kollektsioon – mööbli komplekt magamistoa tarbeks. Kollektsioonis sisaldub selline mööbel nagu: voodi (ühe- või kahekohaline), madratstualettlaud, öökapid, riidekapp, kummut, riiulid ning diivan või sofa. 

Magamistoa kollektsiooni disaini koostatakse juba tehases, et oleks magamistoa üldpilt olemas. Tavaliselt tuju sellises toas koostab just voodi, tema stiil ja terve üldpilt.

Magamistoa kollektsioon sisaldab maksimaalses koguses mööblit ja juba teie ise valite, mis on liigne või mitte. Näiteks, magamistuba on teil suur ja ühe öökapi asemel soovite kahte või ka teistpidi, kahe asemel soovite ühte. Magamistoa kollektsioon – see on vihje, kuidas saab selle ruumi sisustada.

Valige magamistoa kollektsiooni suurimas mööblipoes E-mööbel24.ee! Kasutage mugavat mööbli kohaletoimetamist kogu Eestis, Euroopas ja Venemaal. 

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться