Filtrid
Hind:
Tootja:
BRW​
alates 99€
BRW​
alates 59€
MEBLAR​
alates 49€
KLOSE​
alates 143€
MEBLAR​
alates 36€
Bog Fran​
alates 38€
Bog Fran​
alates 29€
Bog Fran​
alates 59€
Status​
alates 47€
Status​
alates 47€
Status​
alates 47€
INTER DESIGN​
alates 62€
Status​
alates 101€
INTER DESIGN​
alates 67€
Magamistuba on tuba majas või korteris, mis on mõeldud öiseks või päevaseks puhkuseks ja uneks. Tavaliselt, on magamistuba eraldi ruum, kuhu külalisi ei kutsuta. On olemas pererahva magamistoad, magamistoad külalistele ja teenijatele.

Suurtes majades, magamistubade arv räägib sellest, kui jõukas on pere. Mööblit magamistuppa valitakse väga põhjalikult, sest uni on meie elu üks tähtsaim osa. Meie päev sõltub sellest, kui hästi me oleme välja puhanud.

Kõik magamistoad algavad voodist või diivanist. Kui see on voodi, siis see peab mitte ainult sobima interjööriga, vaid olema ka vastupidav. Magamistoa kõige olulisem osa on madrats. Eks ole, et just madrats vastutab meie une kvaliteedi eest, mitte kardinad akendel? Just selle pärast pakub E-mööbel24.ee teile laia valikut ainult kvaliteetseid madratseid, erineva katte ja sisuga. Kas eelistate kõvemaid madratseid või pehmemaid, meilt leiate just sellise mida teie vajate.

Kui magamistuba on korteris või täidab samal ajal ka elutoa rolli, siis teile sobib just lahtikäiv diivan. Päeval on see koht, kus saate istuda teie ja teie külalised, öösel, on see teie magamiskoht.
Standard magamistubades ei ole mitte ainult voodi, vaid ka kupee-kapid, öökapid, TV alused, tugitoolid.

Magamistoamööbel


Kui te ei tunne sisimas soovi midagi välja mõelda, soovitame teile kasutada valmis lahendusi kasutada. Pöörake oma tähelepanu magamistoamööbli kollektsioonide poole, mis on juba vabriku disainerite poolt üksikasjadeni välja valitud ja läbimõeldud. Ning vastupidi, unikaalse interjööri loomiseks, leiate te meie poodides suure valiku magamistoamööblit igale maitsele, igasuguseid katte ja värve.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться