Filtrid
Hind:
Tootja:
MEBLAR​
alates 34€
MEBLAR​
alates 59€
MEBLAR​
alates 35€
MEBLAR​
alates 48€
MEBLAR​
alates 48€
MEBLAR​
alates 32€
MEBLAR​
alates 51€
MEBLAR​
alates 48€
MEBLAR​
alates 50€
Bog Fran​
alates 79€
Bog Fran​
alates 29€
BAGGI​
alates 18€
BAGGI​
alates 18€
BAGGI​
alates 42€

Lastetuba ja lastetoamööbel

Lastetuba on alati tore kujundada, sest ei ole midagi rõõmsamat kui näha oma lapse näol õnneliku naeratust. Lastetuba on terve maailm, kus laps toimetab nii päeval kui öösel. Seetõttu on väga oluline kujundada seda ruumi nii, et seal oleks hubane mistahes mis ajal. Igat üksikasja on vaja läbi mõelda, lapsed kasvavad kiiresti ja nende huvid muutuvad sama kiiresti. Kuid ei ole tarvis kujundada lastetuba tulevikuks ette. 
Spetsialistid E-mööbel24.ee тщательно подбирают варианты детской мебели, представленной на сайте. valivad kodulehel esindatud mööblit väga põhjalikult. Meil on olemas mööbel nii lastele kui ka noorukitele. Me mõistame, kui oluline on teil leida mööbli vastavalt lapse vanusele. Meie kodulehel on olemas viis alajaotust: lastetoa kollektsioon, voodid ja madratsid lastetuppa, lastelauad, lastetoolid ja aksessuaarid.


Lastetoamööbel

Kõik lastemööbel, mis on esitatud meie poodides, valmistatakse ainult kõrgkvaliteedilistest ja ökoloogilistest materjalidest. Lastetoa mööbli saate osta e-poest või meie salongi Tallinnas, Tartus või Pärnus külastades.
Kohaletoimetamine üle Eesti, Euroopa sh Venemaa. Küsimuste korral kasutage ka meie on-line chat.
info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться