Kool ja õppeasutused

  Filtrid
Hind:
Tootja:
Nowy Styl​
Küsige hinda
Nowy Styl​
Küsige hinda
Nowy Styl​
Küsige hinda
ARCO​
374€
ARCO​
451€
ARCO​
323€
ARCO​
374€
ARCO​
374€
ARCO​
212€
ARCO​
349€
ARCO​
401€

Mööbel kooli ja õppeasutuseleSpetsiaalne kontorimööbel on väga populaarne koolides, seda paigutatakse ka lasteaedadesse, koolidesse ja ülikoolidesse. Mööblidisainerid tehastes mõtlevad põhjalikult läbi oma toodete kontseptsiooni, kuna sellest sõltub ka see, kuidas lapsed õppima hakkavad: nende rüht, mugavus õppeprotsessi ajal ja samuti ka tähelepanu ja keskendumisvõime.

Mööbel kooli ja õppeasutusele - mööbel, mis on valmistatud ainult nende asutuste tarbeks ja seda ei saa paigutada ka koju. Asutuse- ja koolimööbel on valmistatud vastupidavatest ja ohututest materjalidest, selleks, et see kestaks võimalikult kaua ja peaks vastu ka kõige aktiivsemate laste puhul.

Kasutage mugavat E-mööbel24.ee kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Et saada rohkem info koolimööbli pakkumiste kohta, helistage meie spetsialistedele, kasutage online kiirchati või kirjutage e-postile.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться