Kontorimööbel metallist

  Filtrid
Hind:
Tootja:
MALOW​
184€
MALOW​
alates 85€
MALOW​
alates 115€
MALOW​
alates 154€
MALOW​
alates 9€
MALOW​
alates 1632€
MALOW​
alates 440€
MALOW​
alates 147€
MALOW​
alates 112€
MALOW​
alates 337€
MALOW​
alates 603€
MALOW​
alates 226€
MALOW​
alates 65€
MALOW​
alates 256€

Kontorimööbel metallist


Kontorimööbel metallist – metallkapid, kontorilauad, kooli garderoobikapid, metallist riiulid, pingid riietusruumidesse, arvutilauad ja teine mööbel

Metallist kontorimööbel ja mööbel tööruumidesse - on mugav ja pikaaegne lahendus. Metallist kappe on mugav paigutada riietusruumidesse, näiteks, spordisaali, kooli, ülikooli, lasteaeda. Igal kapil on oma lukk, nii et võib kindel olla, et asjad on kindlas kohas. Tavaliselt, kasutajate mugavuseks, tellitakse nende juurde ka metallist pingid.

Metallist kontorilauad on valmistatud lamineeritud puitlaastplaadiga kaetud terasest. Laudadel on mugavad väljatõmmatavad sahtlid dokumentide jaoks. Selliseid laudu paigutatakse nii tavakontoritesse kui ka tootmisruumidesse. Lihtsus, lakoonilisus ja vastupidavus - on need omadused, mille järgi tasub metallist mööblit valida.

Kasutage mugavat E-mööbel24.ee kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Rohkem info metallist kontorimööbli pakkumiste kohta saamiseks, helistage meie spetsialistedele, kasutage online kiirchati või kirjutage e-postile.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться