Kollektsioonid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
Nowy Styl​
alates 22€
alates 18€
alates 21€
alates 50€

Kontorimööbli kollektsioonid


Kontorimööbli kollektsioonid – mööblikomplekt kontorisse või büroosse. Komplekti kuuluvad: kontorilauad, kontoritoolid, juhi kabineti komplektid, metallmööbel kontorisse, vastuvõtuletid, personali töötoolid, külaliste tugitoolid, juhitoolid.

Sageli kontorimööbli kollektsiooni alla kuulub ka mööbel kooli ja / või koolilapsele. Sest lauad ja toolid, mis on mõeldud töö tegemiseks sobivad sageli ka noortele õppimiseks. Väikelastele on aga eraldi toolide ja laudade variandid, mida saab lahti võtta ja kokku panna vastavalt lapse kasvamiskiirusele. Tooli istet on võimalik nii ülesse tõsta kui alla lasta ning samuti saab kohandada ka tooli seljatuge.

Kontorimööbli kollektsioonid - valmislahendused kontori sisustamiseks, mis on loodud disainerite poolt otse tootja tehases kohapeal. Tänu nendele mööblikollektsioonidele on võimalik kergelt ja mugavalt sisustada mistahes kontoriruumi ning asuda kohe töö kallale. Mugav kontorimööbel on hea töö ja edu võti ning uued võidud ei lase end kaua oodata.

Kasutage mugavat E-mööbel24.ee kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Rohkem info kontorimööbli pakkumiste kohta saamiseks, helistage meie spetsialistedele, kasutage online kiirchati või kirjutage e-postile.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться