Klienditoolid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
Nowy Styl​
18€
Nowy Styl​
40€
Nowy Styl​
49€
Nowy Styl​
alates 17€
Nowy Styl​
alates 141€
Nowy Styl​
alates 137€
Nowy Styl​
28€
Nowy Styl​
26€
Nowy Styl​
19€
Nowy Styl​
20€
Nowy Styl​
29€
Nowy Styl​
20€
Nowy Styl​
40€
Nowy Styl​
23€
Nowy Styl​
15€

Klienditoolid


Klienditoolid on üsna oluline kontorimööbli osa, kuna see näitab kliendile tema tähtsust firma jaoks.

Külastajate toolid võivad olla erinevat tüüpi: see võib olla tugitool seljatoe, käetugedega ja ilma, mugavad toolid istmega või vastupidi, lihtsad ja kõvad istmed. On olemas ka klassikalised ja disaintoolid, metallist, puidust või tugevast plastikust.

Külaliste toole soetatakse tavaliselt selleks, et paigutada need kontori vastuvõturuumi või avalikudesse ruumidesse, nagu ooteruum kliinikutes. Või koosolekuruumis, juhi kabinetis, tema laua ees, neile, kes tulevad juhi juurde vastuvõtule. Selliseid toole võib paigutada veel konverentsisaalidesse, sellisel juhul, võivad toolidel olla kokkukäivad lauad ja käetoed, selleks et oleks mugavam kirjutada loengu või esitluse ajal.

Kasutage mugavat E-mööbel24.ee kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Et saada rohkem info klienitoolide pakkumiste kohta, helistage meie spetsialistedele, kasutage online kiirchati või kirjutage e-postile.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться