Juhatuse kabinet

  Filtrid
Hind:
Tootja:
BRW​
alates 184€
BRW​
alates 177€
alates 265€
alates 229€
alates 77€
MALOW​
alates 258€
alates 138€
alates 216€
alates 733€
alates 369€
alates 542€
alates 229€
alates 539€
alates 522€
alates 265€

Juhatuse kabinetid


Juhatuse kabinetidkontorimööbli komplekt , mis on mõeldud kasutamiseks juhtide kabinettide sisustamiseks. Reeglina, juhtide kabinetid erinevad vastuvõturuumidest ja teenindava personali ruumidest just selle poolest, et on esinduslikumad ja sisustatud mugavama mööbliga ning samuti on seal olemas ka toolid külalistele.
Juhi kabinetis on suur kirjutuslaud, juhitool, üks või kaks klienditoolid, , metallist mööbel kaustade ja dokumentatsiooni jaoks, tavalised sektsioonkapid ja kapid, raamaturiiulid.

Juhi kabinetti võib sisustada nii kontoriruumides kui ka kodus. Isegi kodustes tingimustes on lihtsam eristada tööala elu- ja puhkeala, nii saavutate maksimaalse tähelepanu kontsentratsiooni tööle ning saavutate suurepäraseid tulemusi oma professionaalses tegevuses.

Kontoris on oluline sisustada hästi juhi kabinett mitte ainult tema mugavuse eesmärgil, vaid selletõttu, et just selles ruumis tehakse tähtsaid firma otsuseid, allkirjastatakse pikaajalisi lepinguid ja kasulikke koostöölepinguid.

Kasutage mugavat E-mööbel24.ee kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Rohkem info juhatuse mööbli pakkumiste kohta saamiseks, helistage meie spetsialistedele, kasutage online kiirchati või kirjutage e-postile.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться