Infolaud

  Filtrid
Hind:
Tootja:
4068€

Infolauad


Infolauad, ehk vastuvõtutsooni mööbel – külaliste vastuvõtmise jaoks mõeldud mööbel, mis paikneb firma peahallis, mis koosneb vastuvõtulauast, laudadest, mitmest tugitoolist personali jaoks ja kappidest ning samuti mitmest tumbast, mis mahuvad laua alla.

Hästi sisustatud infolaud, on üsna oluline, kuna see on esimene, mida näeb klient sisenedes teie territooriumile. Sellest, kuidas te teda vastu võtate, võib edaspidi sõltuda tähtsate läbirääkimiste tulemus.

Reception (eng) – mis otsetõlkes tähendas külalistetuba või vastuvõtutuba. Vastuvõtulauda kutsutakse samuti ka administraatori lauaks või registratsioonilauaks. Vastuvõtulaud on olemas mitte ainult kontorites ja hoonetes, kuid ka hotellides, kliinikutes, haiglates, kaubanduskeskustes, suurtes poodides ja muudes avalikes kohtades. Mööbel on tavaliselt vastuvõtutsoonis vaid hädavajalik, selleks, et administraatoril oleks mugav ja kerge liikuda ning miski ei segaks tööd.

Kasutage mugavat E-mööbel24.ee kohaletoimetamise teenust üle Eesti, Euroopa ja Venemaa. Et saada rohkem info infolaua kontorimööbli pakkumiste kohta, helistage meie spetsialistedele, kasutage online kiirchati või kirjutage e-postile.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться