Filtrid
Hind:
Tootja:
Nowy Styl​
alates 22€
alates 18€
alates 21€
alates 50€

Kontor

Kontor – on töö- või koosolekuruumid. Kontor on teie firma nägu, seega on väga oluline, kuidas on see sisustatud. Oluline on mitte ainult ilu, vaid ka mugavus, et teil oleks soov seal viibida, mitte magada, vaid uusi idedi genereerida ja neid ka ellu viia.

Kontorimööbel

Kontorimööbel sisaldub kontorilauad, töötoolid juhile ja personalile, kontorikapid, riiulid, kapid. Kui imelik see ka poleks, kuid kontorit võib sisustada erinevat moodi: ranges stiilis, näiteks pangad, finantssektor või suur või väike tootmine või lihtsas ja erksas stiilis, näiteks kui firma tegeleb lasteürituste korraldamisega.
Büroomööbel peab oma iseloomult sobima firma tegevusega kokku ja selletõttu, nii kodulehel kui ka E-mööbel24.ee salongides on esindatud suur valik erinevat mööbli kontorisse. Võimalik on osta kohe terve büroomööbli kollektsiooni, mööbli kabinetti või mööbli vastuvõturuumi.

Sisustage oma kontori koos E-mööbel24.ee-ga – parim mööbel parima hinnaga Eestis!
info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться