Elutuba Umber Birch PRESTIGE

Status
ID: 7918

alates 220€

•  Ettemaks: 30%   •  66.00€
•  text_leasing_no 18.33€

Elutuba PRESTIGE Umber Birch osta

Elutuba PRESTIGE Umber Birch on valmistatud Itaalia mööblivabrikus Status, mis on tuntud üle maailma ning kus töötavad tõelised Itaalia mööblimeistrid-virtuoosid. See on parim valik inimestele, kes hindavad mugavust ja kvaliteeti. Elutoa mööbel PRESTIGE Umber Birch sarjast ühendab endas tänapäeva efektiivsust, samuti traditsioone ning esindlikkust. Status vabriku disainerid ja insenerid on kindel, et interjööri viimistlemine ja mööbli ostmine on suurepärane investeering. Seetõttu Itaalia modern mööbel valmistatakse ainult kõrgkvaliteedilistest ja ökoloogilistest materjalidest. Puidust elutuba PRESTIGE Umber Birch toob hubasust ning harmoonilise õhkkonda. Elutuba PRESTIGE Umber Birch - kergesti osta e-poest ning vajadusel saate tasuda kauba eest osadena, kasutades Liisi järelmaksu. Rohkem infot järelmaksu vormistamise ja soodustuste kohta saate teada allpool nimetatud telefoni teel või kirjutage meile e-mailile.


Elutuba PRESTIGE Umber Birch kirjeldus

Tootja: STATUS vabrik (Itaalia)

Materjal: puit, mööbliplaat, spoon


Elutuba PRESTIGE Umber Birch kohaletoimetamine

E-mööbel24.ee toodete tarnimine osutatakse vastavalt eelnevale kokkuleppele kliendiga. Rohkem infot saate teada allpool nimetatud telefoni teel või kirjutage meile e-mailile, kasutades vormi meie kodulehel. Tarnime elutoamööbli PRESTIGE Umber Birch üle Eesti, Euroopa sh Venemaa. Leiate rohkem infot meie poolt pakutavatest transpordi teenustest siit


Soovime teile meeldivaid oste!

Kokkusobivad tooted

Status 
1076€
Status 
1797€
Status 
1065€
Status 
920€
Status 
972€
Status 
1318€
Status 
1145€
Status 
247€
Status 
220€

Sarnased tooted

seen_cheaper_txt0

seen_cheaper_txt1

Nimi*
Kontakttelefon*
E-post*
Текст*
Sulgeda Отправить

Liisingukalkulaator

Summa, EUR*
Sissemaks %*
Periood, kuud*
Intress %*
Sissemaks, EUR* 0.00 EUR
Osamakse, EUR* 0.00 EUR
Sulgeda
info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться