Vitriinid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
Decodom​
206€
Decodom​
329€
Decodom​
329€
Decodom​
329€
Decodom​
308€
Decodom​
308€
Decodom​
268€
Decodom​
298€
Decodom​
298€
Decodom​
318€
Decodom​
348€
Decodom​
288€
Decodom​
288€
Decodom​
248€
Decodom​
248€
Vitriin – on kapp, mille uksel on klaasist osa või uksed on täielikult läbipaistvad. Vitriini võib näha mitte ainult poes, esitledes ostjatele erinevat kaupa, vitriin võib olla ka osa sektsioonist, mis on paigutatud elutuppa ja selle otstarve on sellisel juhul - demonstreerida ilusaid nõusid: kallid pokaalid, vaasid, kohvi- või teeserviisid, fotod originaalsetes raamides, kujukesed ja erinevad esemed.

Vitriin ei ole mõeldud tekstiili, rätikute, laudlinade ja teiste asjade hoidmiseks. Ainult juhul, kui sellel on teine, mitteläbipaistev uks, mille taga saab mistahes asju peita.

Vitriini kasutatakse tihti raamatute hoidmiseks. Vitriine on olemas erineva kõrguse ja laiusega. Suurimas mööbli e-poes E-mööbel24.ee saate soetada teile sobivad vitriini. Kasutage mugavat kohaletoimetamise teenust, mida pakume terves Eestis, Europaas ja ka Venemaale. Kas teil on veel küsimusi? Pöörduge administraatori poole online chati teel.  

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться