TV-alused

  Filtrid
Hind:
Tootja:
Decodom​
339€
Decodom​
308€
Decodom​
469€
Decodom​
378€
Decodom​
458€
Decodom​
248€
Decodom​
278€
Decodom​
188€
Decodom​
329€
Decodom​
309€
Decodom​
269€
Decodom​
269€
Decodom​
289€
Decodom​
289€
Decodom​
289€
TV-alus on alus teleri jaoks, antud juhul, on mõeldud, osa sektsioonist, mis meenutab rohkem kummuti.  

TV-alus paigutatakse tavaliselt elutoas, suure pehme diivani või tugitooli vastu, selleks, et tervel perel ja külalistel oleks mugavam aega veeta, juua teed või kohvi. Sellisel laual on tavaliselt ruumi ja ajakirjade, raamatute ja muude asjade hoidmiseks.

TV-alus, erinevalt teistest sisustuselementidest, peab sobima teise mööbliga ning kõige parem oleks, et see oleks ühest kollektsioonist vitriinide ja kappidega.  

Mööblipoodides E-mööbel24.ee on olemas suur valik telekalaudu, erinevatest materjalidest ja erinevat värvi. Samuti saate valida endale sobivas suuruses TV-alust. Teostame mööblitarnet terves Eestis, Euroopas ja ka Venemaale. Garantii ja kvaliteet. Kui teil on küsimusi, siis palun külastage ühte meie mööblisalongidest Tallinnas, Tartus; Pärnus või pöörduge e-poe administraatori poole online chati teel.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться