Sektsioonid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
Decodom​
alates 59€
Decodom​
alates 188€
Decodom​
1169€
Decodom​
alates 39€
MEBLAR​
alates 71€
MEBLAR​
alates 36€
KLOSE​
alates 264€
KLOSE​
alates 236€
Bog Fran​
alates 19€
Decodom​
alates 52€
Decodom​
alates 36€
Bog Fran​
alates 19€
Decodom​
alates 55€
Decodom​
alates 31€
Decodom​
alates 36€
Sektsioon – on üks kappide variante elutuppa. Reeglina, on sektsioonkapp tänapäeval pigem dekoratiivne, sinna paigutatakse telekas, riiulitele mõningad raamatud, kujukesed, vaasid, lähedaste pildid raamides, pokaalid ja autasud.  

Kaasaaegsed sektsioonid ei seisa sageli otse põrandal, vaid neid kinnitatakse seinale - nii on mugavam ja ilusam. Standartne sektsioonkapp koosneb kahest kapist klaasist ustega (kuid mitte alati), raamaturiiulitest ja kapist sahtlitega või riiulitega teleka jaoks.

Sektsiooni saab paigutada elutuppa, lastetuppa või kabinetti. Kapid täiendab suurepäraselt toa sisustust ja aitab teil asjad ilusti ära paigutada.
E-mööbel24.ee mööblikauplustes leiate suure valiku sektsioonkappe igasse tuppa. Kui teil on küsimusi - palun külastage ühe meie mööblisalongidest Tallinnas, Tartus; Pärnus või võtke ühendust e-poe administraatoriga online chati teel. E-mööbel24.ee – mööbel igale maitsele!  

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться