Riiulid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
Decodom​
88€
Decodom​
138€
Decodom​
278€
Decodom​
238€
Decodom​
98€
Decodom​
59€
Decodom​
79€
Decodom​
59€
Decodom​
59€
Decodom​
59€
Decodom​
33€
Decodom​
33€
Decodom​
38€
Decodom​
38€
BRW​
69€
Riiul – on sektsiooni või kapi osa, mida kasutatakse lisakohana toa seinal (elutoas, kabinetis, magamistoas, lastetoas) selleks, et paigutada sinna raamatuid, kujukesi, erinevaid esemeid, mänguasju, vaase ja fotosid.

Riiul võib olla eraldi, iseseisev interjööri osa, see ei pea kuuluma toa mööblit .
Mööblipoodides E-mööbel24.ee on kõige suurem valik riiuleid Eestis. Peaaegu alati on võimalik, mitte rikkudes üldist sisustust, paigutada mitu riiulit üheaegselt, erineval tasemel, sümmetriliselt või isegi kergelt kaootiliselt.

Riiul on ideaalne lahendus neile, kes hoiavad kodus palju hobide ja huvidega seotud asju, näiteks, suveniire erinevatest riikidest, mida külastati - taldrikud, kellukused, kujukesed, mis kujutavad turismi vaatenurgast külastamiseks huvitava koha. 

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться