Kollektsioonid

  Filtrid
Hind:
Tootja:
Decodom​
alates 29€
BRW​
alates 69€
BRW​
alates 179€
BRW​
alates 68€
Bog Fran​
alates 44€
MEBLAR​
alates 71€
MEBLAR​
alates 36€
Bog Fran​
alates 27€
Bog Fran​
alates 29€
KLOSE​
alates 264€
Bog Fran​
alates 48€
Bog Fran​
alates 29€
Bog Fran​
alates 29€
Bog Fran​
alates 19€
Bog Fran​
alates 29€
Elutoa kollektsioonid – on valmislahendus teie majja või korterisse. Tavaliselt, on elutoa planeering üsna fikseeritu ning fantaasial ei ole ruumi, paljud sisustavad seda tuba iseseisvalt, kuid see võib kukkuda välja rohmakalt. Kas siis diivan ei sobi kokku või sektsioonkapp või hoopis diivanilaud on liiga raske ja värv ei kõlba.

Selleks, et hõivatud inimestel ei tekiks selliseid raskusi, mööblivabrikute disainerid planeerivad otse tootmises elutoa valmismööblikollektsioone.  

Oma loomingulise pilgu ja lähenemisega kujundavad nad ootuspärase elutuba.  Seega, soetades mööblikollektsiooni elutuppa - te soetate valmislahenduse, mis on peensusteni läbi mõeldud. 

Valige enda kollektsioon elutuppa suurima mööbli e-poe kodulehel E-mööbel24.ee. Kasutage mugavat kohaletoimetamise teenust, mida pakume terves Eestis, Euroopas ja ka Venemaale. Kui teil on küsimusi toodete või kattematerjalide kohta, siis konsulteerige meie spetsialistidega telefoni teel või kodulehel online chati teel.  

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться