Filtrid
Hind:
Tootja:
BRW​
alates 69€
Bog Fran​
alates 44€
MEBLAR​
alates 71€
MEBLAR​
alates 36€
Bog Fran​
alates 27€
Bog Fran​
alates 29€
Bog Fran​
alates 48€
KLOSE​
alates 264€
Bog Fran​
alates 29€
Bog Fran​
alates 29€
Bog Fran​
alates 19€
Bog Fran​
alates 29€
Bog Fran​
alates 78€
Bog Fran​
alates 38€
Bog Fran​
alates 23€
Elutuba on koht, kus võtate vastu külalisi, sõpru ja lähedasi või kaugeid sugulasi. Euroopa traditsioonide järgi, nimetati elutuba salongiks. Elutuba ehk külalistetuba on iga maja ja korteri visiitkaardiks.
See, kuidas teie või teie disainer, kujundate elutuba, mõjutab edaspidi teie külaliste arvamust teist. Siin on tarvis muretseda üldisest mugavusest, külaliste vastuvõtu mugavusest - mööblivahelisest kaugusest, selleks, et kõigil oleks mugav toas liikuda.

Tavaliselt, on elutoas olemas diivan, võimalik, et nurgadiivan, mitu tugitooli, diivanilaud., TV laud. Interjööri on võimalik lisada ka raamatukappe või sektsioone, vitriine, kummuteid, tehnikat, televiisorit. Mõnikord võib sellistes ruumides näha ka kaminat. Muide, tänapäeval võib kamin täiendada ka väikest elutuba, sest kamin ei pea olema päris, tänapäeval saab paigaldada elektrilist kaminat, mis näeb välja nagu päris ja annab isegi sooja, nii et suitsulõõri pole vaja. Selline asi lisab kahtlemata hubasust igale elutoale.

Külalistetuba ja selle interjöör ning otstarve oli mõeldud välja 18. sajandi alguses ja on tänaseni tähtsal kohal igas kodus.

Elutuba E-mööbel24 poest


Leiate tõesti suure valiku elutoamööblit meie e-poest www.e-mööbel24.ee! Kohaletoimetamine üle Eesti, Euroopa sh Venemaa. Küsimuste korral kasutage ka meie on-line chat.
info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться