Kirjutuslauad

  Filtrid
Hind:
Tootja:
BRW​
279€
BRW​
279€
BRW​
310€
BRW​
300€
Decodom​
227€
BOGATTI​
655€
Bog Fran​
129€
BOGATTI​
468€
MEBLAR​
136€
BRW​
136€
Decodom​
322€
SIGNAL​
175€
Kirjutuslaud – selle otsene ja ainuke otstarve on olla töölaud asjalikule inimesele, koolilapsele või tudengile. 

Kirjutuslaud, laud kirjutamiseks ja samuti seda nimetatakse töölauaks, on olemas erinevas suuruses ja variandis. Koolilapse kirjutuslaud kombineeritakse tänapäeval koos terve lastenurga, voodi, kapi ja mängukohaga. Kuid mugavam ja õigem, on paigutada kirjutuslaud eraldi, kohta, kus on hea valgustus ning mugav istuda, mis omakorda sõltub toolist ja lauaplaadi kõrgusest

Kirjutuslaud kabinetti on tunduvalt kõrgem ja laiem kui koolilaud. Töötamiseks on vaja ruumi paberile, pastapliiatsi alusele, visiitkaardi hoidjale, kalendrile ja mõnikord isegi printeri jaoks.  

Tänapäeval, te vaevalt, et leiate sellise kirjutuslaua, kuhu poleks planeeritud paigutada mitte ainult esemeid õpingute, töö ja kirjutamise jaoks, kuid isegi arvuti. 
E-mööbel24.ee e-poest te leiate suure valiku kirjutuslaudasid nii koolilastele kui ka tööinimestele. Kui teil on küsimusi, siis palun külastage ühte meie mööblisalongidest Tallinnas, Tartus; Pärnus või pöörduge e-poe administraatori poole online chati teel. Kasutage mugavat kohaletoimetamise teenust, mida pakume terves Eestis, Europaas ja ka Venemaale.  

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться