Ostujuhend


E-mööbel24.ee-s on ostmine lihtne ja mugav!

Peatuge hetkeks menüül ning avastage kui lihtsa liigutusega võib oste sooritada!


TEIE VALIK!
Valige meelepärane ja tellige rahuldustundega! See on meie juhtlause. Meie tootekataloogis jätkub meelepäraseid tooteid ka kõige peenetundelisemale maitsele.

Valige sobiv üksiktoode, komplekt või kollektsioon. Te võite muuta (ära jätta või lisada) komplekti kuuluvaid tooteid meie esindatavates kollektsioonides- seda kõike Teie huve arvestades! Selle jaoks tarvitseb vajutada vaid "Muuda" nuppu ning Teie ees avaneb lehe allosas komplekti kuuluvate toodete loend kuhu saate märkida Teile meelepärase toote ette linnukese. Ilma linnukeseta tooted jäävad Teie poolt koostatud komplektist välja. Samal moel võib muuta ka toodete värvust ning stiili juhul kui see on võimalik Teie poolt valitud toodetel. Vajutades nupule "Salvesta muudatused" muutub automaatselt Teie poolt koostatud komplekti hind, mida näete sõna "Komplekt" kõrval.

TEIE OSTUD!   
Lisage Teie poolt valitud tooted "Ostukorvi"! Toote tellimiseks on vajalik see lisada ostukorvi. Selle jaoks on iga toote allservas nupp "Lisa ostukorvi". Ostukorvi sisu on nähtav lehekülje ülemises paremas nurgas. Kasutatud ostukorvid. Lehekülje vasakus ääres on ostukorviga ikoon, millele vajutades avaneb võimalus redigeerida ostukorvi sisu. Tooted võib korvist eemaldada või muuta kogust. Samuti pakume liisingu võimalust. Mugavaks liisingu igakuise tagasimakse arvestamiseks on koduleht varustatud liisingu kalkulaatoriga.

TEIE TELLIMUS!
Peale Ostukorvi redigeerimist tuleb kindlasti vormistada Tellimus, selle täitmiseks. Selle jaoks on Ostukorvi all nupp "Telli". Sellele vajutades satute Tellimuse vormistamise lehele. Täitke ankeedi kohustuslikud väljad ning vajutage "Kinnita tellimus". Peale Teie poolset Tellimuse kinnitamist saadame Teile kinnituskirja. Meie operaator võtab Teiega ühendust esimesel võimalusel ning täpsustab aadressi ning kauba kohaletoimetamise aja hiljemalt ööpäeva jooksul peale Tellimuse kinnitamist.


NB! LUGUPEETUD KLIENDID! Allahindlus kehtib alati tavahinnaga toodetele. Sooduspakkumised ei summeeritakse. Soodushind kuvatakse saadetatud arvel peale e-poest tellimuse vormistamist.
Palume teid ka arvestada, et  Hildingu toodete soodustus ei ületa 20% misiganes kampaania vältel.

Soovime Teile meeldivaid oste

Коллектив E-mööbel24.ee

Küsimuste, soovide ja ettepanekute korral kirjutage meile info@e-moobel24.ee või helistage E – R kl 10.00 – 18.00: tel.(+372) 5557 5584 

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться