Miks meie

Miks osta meilt?
 

Sest kui ostate meilt, siis saate:

Kvaliteedi!  Kogu meie mööblipoodides olev kaup on sertifitseeritud vastavalt Euroopa Liidu nõudmistele, läbib kohustusliku tootmise ja kvaliteedi kontrolli. Valides meid, saate ainult originaalseid ja sertifitseeritud tooteid.

Valik! Oleme üks suurimaid mööbli e-poode Baltikumis. Hulk ja mitmekesisus täidavad ka kõige nõudlikuma soovi. Meie e-poes leiate mööbli igale maitsele. Oleme alati valmis pakkuma peaaegu iga Euroopa tootja mööblit vastavalt individuaalsele päringule.

Hind! Meie hinnapoliitika on väga paindlik:
- Esiteks tänu sellele, et töötame otse tootjatega (otsetarne tehasest), pakume Teile mööblit kõige parema hinnaga ja juhul kui leiate mujalt samasuguse kauba odavama hinnaga kui meil, siis kirjutage meile ja me teeme teile veel parema pakkumise!
- Teiseks, tänu edasimüüja soodusprogrammidele, mida pakuvad meile mööblitootjad, me korraldame mitu korda aastas suuri soodusmüüke, mille ajal saame pakkuda teile mööblit eriti heade hindadega.
- Ja lõpuks, oleme alati valmis tegema teile soodustusi. Hakake meie püsikliendiks ja soodustus suureneb iga ostuga!    

Lihtsus! Võrreldes ülekoormatud ja liiga keeruliste veebilehtedega on meie koduleht väga funktsionaalne, lihtsa ja läbimõeldud disainiga ning seal on lihtne navigeerida. Selleks, et Teil oleks lihtne ja mugav valikut teha ja meie omakorda püüame muuta meie e-poe sisuküllasemaks.

Mugavus! Selleks, et Teie, meie kliendid, saaksite mitte ainult tutvuda meie tootevalikuga e-poes, vaid tutvuda ka mööbli paigutuse variantide ja kvaliteediga meie mööblisalongides Pärnus, kus on rikkalik mööbliväljapanek ja presentatsioonimaterjalid.


Meie salongide aadresid:
- salong "E-moobel24.ee", Pärnu: LAO 12/1, Tel.:(+372) 5557 5584 , e-post: parnu@e-moobel24.ee 

Meil on alati rõõm Teid näha!
 

Professionaalsus ja täisteenus! Tegutseme mööbliturul üle 12 aasta. Meie meeskonnas töötavad kogenud professionaalid. Salongides ja klienditoes aitavad Teid väga sõbralikud, vastutulelikud ja kogenud konsultandid, kes on alati valmis aitama Teid valiku tegemisel ning pakkuma kvalifitseeritud abi interjööri sisustamisel. Pakume kättetoimetamise teenust üle Eesti, toimetame tellitud kaupa kiiresti kohale ja meie professionaalsed meistrid panevad mööbli Teie kodus või kontoris ettevaatlikult ja kvaliteetselt kokku.

Püüdlus täiuslikkuse poole! Rakendame klienditeeninduses uusi standarte, püüame vältida mistahes viivitusi tähtaegades ja samuti teostame maksimaalselt kiiresti tagastatud kaupade vahetust. Rangelt kontrollides kasvavat tarnemahtu, takistame eriolukordade tekkimist, olgugi kandes kahju ise, kuid tagades meie klientide rahulolu. Meie tähtsaim eesmärk on Teie usaldus ja kindlus kvaliteedis ja meie töö laitmatuses.

Suhtume väga tähelepanelikult Teie soovidesse ja palvetesse. Tänu Teile ja Teie nimel muutume me paremaks iga päevaga.
Täname Teid, et olete valinud E-mööbel24.ee!

Soovime teile meeldivaid oste!

Teie E-mööbel24.ee


Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, edastage need meile:

e-post : info@e-moobel24.ee, telefon (+372) 5557 5584.

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться