Garantiitingimused

 

Kliendil on õigus leping üles öelda 14 kalendripäeva jooksul. 

RAHAUS OÜ jätab endale õiguse mitte tühistada Kliendi tellimust ning mitte vastu võtta tagastatud kaupa juhul, kui ostetud mööbliesemed olid spetsiaalselt valmistatud Kliendi jaoks eritellimuse alusel. Eritellimuseks loetakse:

  • köögi tellimusi, mis on tellitud lähtuvalt kliendi erisoovist (joonisest);
  • tootjalt spetsiaalselt kliendi jaoks tellitud eriviimistlusega tooteid, mida ei esine meie internetipoe standardvalikus (eritellimusel kattematerjalid, kangad, peitsid, värvid jm. viimistlused);

RAHAUS OÜ jätab endale õiguse keelduda ostjale kasutamise õigus keelduda kaupade või hilinemishüvitis juhtudel, kui kaupu ei lisata tagasi oma esialgse pakendamise, pakkimise kaubad oluliselt kahjustatud, jälgi, hooletust, nagu näiteks kriimustusi ja muid sarnaseid defekte. 

Kui olete avastanud oma tootel võimaliku defekti soovitame tegutseda järgnevalt:

  1. Otsige üles oma kauba tšekk 
  2. Teatage viivitamatult defekti leiust meiega kontakteerudes: info@e-moobel24.ee või helistage E – R  kl 10.00 – 18.00: Tel. (+372) 5303 6138 kuid mitte hiljem kui 1 kuu peale kauba kohaletoimetamist. 
  3. Reklamatsioonile palume võimaluse korral lisada tootel avastatud defekti pilt.

Soovitame kaup üle kontrollida üleandmisel!


Soovime Teile meeldivaid oste!

Küsimuste, soovide ja ettepanekute korral kirjutage meile info@e-moobel24.ee või helistage E – R  kl 10.00 – 18.00 Tel: (+372) 5303 6138 

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Tallinn: (+372) 5303 6138
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться