Järelmaks

Järelmaks


Järelmaksu saamiseks tuleb pöörduda meie koostööpartneri poole, kes teeb lõpliku otsuse. Valige nimekirjas liisingufirma, vajutage selle firma logo peale ning täitke vormi kõik väljad. Seejärel vajutage allolevale nupule "Kinnitage tellimus". Otsuse edastamiseks võtab klienditoe operaator Teiega ühendust 1-2 tööpäeva jooksul. Kui otsus on positiivne tuleb passi või ID kaardi koopiat ettevalmistada (meie töötajale edastamiseks). Kauba saamise ajal on Teil vaja esitada isiku tõendava dokumendi, allkirjastada liisingulepingu ning maksta sissemaks (kui on olemas). Liisinguandja omab õigust järelmaksu vormistamise ajal nõuda vastavaid finantsdokumente.

Meie partnerid:

LHV järelmaksTähelepanu! Iga laen on finantskohustus, enne kui võtta, tuleks hinnata oma rahalisi võimalusi!

Küsimuste, soovide ja ettepanekute korral kirjutage meile info@e-moobel24.ee või helistage E – R kl 10.00 – 18.00 Tel: (+372) 5557 5584


Järelmaksu vormistada saab ka meie salongides

Pärnu: Tel. (+372) 5557 5584, Aadress: Pärnu, LAO 12/1, e-post: parnu@e-moobel24.ee
info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться