Kohaletoimetamine


Meie müügikonsultandid on alati valmis vastama Teie küsimustele! Kaubad toimetame kohale võimalikult lühikeste tarneaegadega olenemata asupaigast. Teie mugavust arvestades toimetame kauba kohale nii Tallinnas kui üle kogu Eesti.

Enne tellimuse lõpliku kinnitamist võtame Teiega ühendust, et täpsustada veel kord kogu maksumust, makseviisi ja tarne tingimusi Teie poolt valitud toodetele.

  • Kauba kohale toimetamine on üle kogu Eesti.
  • Transpordi maksumus Tallinna piires (+ 10 km)  25 euro (olenevalt kauba jaoks vajaminevast kaubiku suurusest).    
  • Kauba transport kuni korteri ukseni on 7-10 EUR korrus (olenevalt kauba suurusest).
  • Transpordi maksumus  Pärnu piires ja üle Eesti, täpsustage palun meie konsultantidest kas telefoni või e-posti teel.
  • Kauba transpordi hind liidetakse lepingus olevale kauba hinnale. Transpordi eest saab tasuda ülekandega (täpsemalt tellimuse vormistamise lehel) või sularahas kohapeal.
  • Kaup toimetatakse kohale kokkulepitud ajal lähimasse kaubikuga ligipääsetavasse kohta.

Ettenägematute olukordade muutuste korral, nagu kauba oluline hilinemine meie lattu ning sellest tulenev tarneaja pikenemine, me kindlasti teavitame Teid sellest helistades või e-maili kaudu.


Soovime Teile meeldivaid oste!

Küsimuste, soovide ja ettepanekute korral kirjutage meile info@e-moobel24.ee või helistage E–R kl 10.00 – 18.00: (+372) 55575584

info@e-moobel24.ee / parnu@e-moobel24.ee     E-mööbel24.ee
© e-moobel24.ee
Kõik õigused on kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimine on ainult administratsiooni kirjaliku loal. Kõik pildid on illustratiivsed, tootekirjeldused on informatiivsed. Tegelik toode võib erineda pildil kujutatus. Värvid võivad sõltuvalt teie monitori värviedastuse eripärast tegelikest ka erineda.
Tel.Pärnu: (+372) 5557 5584

Liitu uudiskirjaga

Sulgeda Подписаться